Přivydělejte si výživovým poradenstvím

Máte pokročilé znalosti výživy? Je fitness centrum váš druhý domov? Potřebujete si přivydělat peníze nejen na blížící se Vánoce, ale také na nečekané výdaje anebo k mateřské dovolené, důchodu, ke studiu anebo dokonce ke svému zaměstnání? Založte si profil ZDARMA a začněte vydělávat!

Anebo jste právě vy v situaci, kdy chcete změnit a zlepšit váš zdravotní stav? Zadejte poptávku a vyberte si z mnoha ověřených výživových poradců, trénerů a instruktorů.

REGISTRUJTE SE ZDARMAChci trenéra

Jak to funguje? 

Jsme tady pro vás. Chceme propojit profesionální výživové poradce, trenéry, instruktory s lidmi, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici, nebo shodit nadbytečná kila. Zaregistrujte se zdarma a přivydělejte si peníze navíc.

Registrujte se zdarma

Registrace je velmi jednoduchá a ZDARMA.

l

Pečlivě vyplňte profil

Věnujte čas vyplněním profilu a zaujměte poptávající.

U

Najděte vhodnou poptávku

Najděte si přivýdělek ve vašem okolí.

Vydělávejte si

Vydělejte si extra peníze a zlepšete svou situaci. Snadno a rychle :).

Přivýdělek ke studiu, k mateřské dovolené, ale i hlavní zdroj příjmu!

Protože peníze do plusu se vždy hodí

Máte už dost podvodů typu skládání per z domova? Nechcete pracovat v MLM systému typu Oriflame? Chcete si přivydělat tím, co vám přinese REÁLNÉ peníze? 

Není nic jednoduššího, než-li si vydělat tím, co vás baví. Jste studentem, maminka na MD, pracující a dokázali jste sami shodit, zlepšit svou kondici a rádi byste pomohli i dalším lidem? Cvičte, pomáhejte a dostaňte za to zaplaceno!

Přidejte se ke stovkám lidem a vydělávejte

Stovky maminek na mateřské dovolené, studentů, profesionálních výživových poradců, trenérů a instruktorů si již přivydělávají s námi.
t

Budete další spokojený člověk?

Registrací nic neztrácíte – ba naopak získáte. Vše je zdarma a bez žádných “ale”. 

Naším cílem je vám pomáhat

Klid v duši

Propojíme vás se zákazníky. Odpadá vám starost a stres se sháněním. Veškerá komunikace probíhá přes nás a proto není nutné sepisovat smlouvy. Případné spory pomůžeme vyřešit ke spokojenosti všech stran. 

Peníze včas

Fungujeme na jednoduchém systému – domluvení poptávky – platba na náš účet – vyřízení služby – platba přichází na váš bankovní účet. Bez platby od zákazníka neuvolňujeme službu k realizaci. Máte VŽDY jistotu vydělaných peněz.

Ověřená firma

Robeeto je mladá a dynamická firma. Zakladatelkou je paní Kijonková, která stojí za mnoha významnými projekty – jako je například Zásilkovna, největší síť výdejních míst pro e-shopy. Dále podporuje mnohé začínající podniky. 

Naším cílem je propojit poptávku s nabídkou. Nemusíte být zavedenou firmou, podnikatelem (ale pokud jste, i vy si můžete založit profil). Víme, že v dnešní nelehké době jsou peníze důležité. 

Možná i vy denně hledáte na internetu vhodné přivýdělky z domova – jestli už jste na mateřské dovolené, v důchodu, student anebo pracující. Internet je plný podvodů, které vás oberou o peníze anebo své vydělané peníze nikdy neuvidíte. 

Přemýšleli jsme tedy, jak tuto situaci vyřešit a pomoci všem lidem, kteří si přejí vydělat peníze navíc pro svou domácnost. Přišli jsme na to, že nemusíte mít tvrdé znalosti a být profesionálem, stačí mít zápal a chuť a předpoklady. Nabízíme proto pod jednou “střechou” jednoduché přivýdělky pro všechny – ať už je to hlídání dětí, psů, venčení, doučování, psaní textů, stavební a jiné práce..

Začít vydělávat můžete v jakékoliv situaci a na jakkoliv dlouhý čas. Potřebujete rychlo peníze a víte, že nyní máte více času? Můžete kdykoliv “uzamknout” svůj profil a aktualizovat jej jakmile budete opět potřebovat přivýdělek.

Dokázali jste shodit přebytečná kila? Z člověka s nadváhou se stal fitness zapálenec? Jste instruktorem jógy, pilates, bojových sportů? Jste ve fitness centru více než doma? Máte za sebou kurzy výživového poradenství? Je jedno jestli jste student, maminka na mateřské dovolené, pracující anebo ostřílený profesionál. Přivydělat si můžete v jakékoliv situaci.

Ať už se nacházíte v jakékoliv fázi, máte nyní stejnou možnost jako kdokoliv jiný, si vydělat prima peníze. 

Přidejte se k více než 2.000 spokojeným lidem 

Možnosti jsou hned za rohem …