Přivydělejte si doučováním

Máte nebo jste měli ve škole jedničky? Potřebujete si přivydělat peníze nejen na blížící se Vánoce, ale také na nečekané výdaje anebo k mateřské dovolené, důchodu, ke studiu anebo dokonce ke svému zaměstnání? Založte si profil ZDARMA a začněte vydělávat!

Anebo jste právě vy v situaci, kdy potřebuje doučit nějaký předmět? Zadejte poptávku a vyberte si z mnoha ověřených šikovných doučovatelů.

REGISTRUJTE SE ZDARMAChci doučit

Jak to funguje? 

Jsme tady pro vás. Chceme propojit šikovné doučovatelé a učitelé, kteří rozumí a dokáží vysvětlit doučovanou látku s těmi, kterým dělá nějaký předmět problém. Zaregistrujte se zdarma a přivydělejte si peníze navíc.

Registrujte se zdarma

Registrace je velmi jednoduchá a ZDARMA.

l

Pečlivě vyplňte profil

Věnujte čas vyplněním profilu a zaujměte poptávající.

U

Najděte vhodnou poptávku

Najděte si přivýdělek ve vašem okolí.

Vydělávejte si

Vydělejte si extra peníze a zlepšete svou situaci. Snadno a rychle :).

Přivýdělek ke studiu, důchodu ale i k mateřské dovolené!

Protože peníze do plusu se vždy hodí

Máte už dost podvodů typu skládání per z domova? Nechcete pracovat v MLM systému typu Oriflame? Chcete si přivydělat tím, co vám přinese REÁLNÉ peníze? 

Není nic jednoduššího, než-li si vydělat tím, co vás baví. Jste studentkou hledající odpolední brigádu? Jste maminka na MD? Jste pedagog? Doučujte dostaňte za to zaplaceno!

Přidejte se ke stovkám lidem a vydělávejte

Stovky maminek na mateřské dovolené, studentů, pedagogů, ale také důchodců a pracujících si již přivydělávají s námi.
t

Budete další spokojený člověk?

Registrací nic neztrácíte – ba naopak získáte. Vše je zdarma a bez žádných “ale”. 

Naším cílem je vám pomáhat

Klid v duši

Propojíme vás se zákazníky. Odpadá vám starost a stres se sháněním. Veškerá komunikace probíhá přes nás a proto není nutné sepisovat smlouvy. Případné spory pomůžeme vyřešit ke spokojenosti všech stran. 

Peníze včas

Fungujeme na jednoduchém systému – domluvení poptávky – platba na náš účet – vyřízení služby – platba přichází na váš bankovní účet. Bez platby od zákazníka neuvolňujeme službu k realizaci. Máte VŽDY jistotu vydělaných peněz.

Ověřená firma

Robeeto je mladá a dynamická firma. Zakladatelkou je paní Kijonková, která stojí za mnoha významnými projekty – jako je například Zásilkovna, největší síť výdejních míst pro e-shopy. Dále podporuje mnohé začínající podniky. 

Naším cílem je propojit poptávku s nabídkou. Nemusíte být zavedenou firmou, podnikatelem (ale pokud jste, i vy si můžete založit profil). Víme, že v dnešní nelehké době jsou peníze důležité. 

Možná i vy denně hledáte na internetu vhodné přivýdělky z domova – jestli už jste na mateřské dovolené, v důchodu, student anebo pracující. Internet je plný podvodů, které vás oberou o peníze anebo své vydělané peníze nikdy neuvidíte. 

Přemýšleli jsme tedy, jak tuto situaci vyřešit a pomoci všem lidem, kteří si přejí vydělat peníze navíc pro svou domácnost. Přišli jsme na to, že nemusíte mít tvrdé znalosti a být profesionálem, stačí mít zápal a chuť a předpoklady. Nabízíme proto pod jednou “střechou” jednoduché přivýdělky pro všechny – ať už je to hlídání dětí, psů, venčení, doučování, psaní textů, stavební a jiné práce..

Začít vydělávat můžete v jakékoliv situaci a na jakkoliv dlouhý čas. Potřebujete rychlo peníze a víte, že nyní máte více času? Můžete kdykoliv “uzamknout” svůj profil a aktualizovat jej jakmile budete opět potřebovat přivýdělek.

Anebo jste třeba studentem a hledáte odpolední nenáročnou brigádu a máte jedničky z angličtiny, matematiky, a dalších předmětů? Doučujte a pomáhejte nejen sobě, ale také dalším studentům. 

Ať už se nacházíte v jakékoliv fázi, máte nyní stejnou možnost jako kdokoliv jiný, si vydělat prima peníze. 

Přidejte se k více než 2.000 spokojeným lidem 

Možnosti jsou hned za rohem …