Přivydělejte si beauty službami

Věnujete se kadeřnictví, kosmetice, líčení, manikůře, pedikůře, epilaci, depilaci, permanentnímu makeupu, umělým řasám, nehtům, anebo masážím ? Hledáte nové zakázky? Založte si profil ZDARMA a začněte vydělávat!

 

Anebo jste právě vy v situaci, kdy poptáváte beauty službu? Zadejte poptávku a vyberte si z mnoha ověřených pracantů.

REGISTRUJTE SE ZDARMAChci být krásnější

Jak to funguje? 

Jsme tady pro vás. Chceme propojit šikovné kadeřnice, kosmetičky, maséry, stylisty a další beauty pracovníky s lidmi, kteří poptávají tyto službu. Zaregistrujte se zdarma a přivydělejte si peníze navíc.

Registrujte se zdarma

Registrace je velmi jednoduchá a ZDARMA.

l

Pečlivě vyplňte profil

Věnujte čas vyplněním profilu a zaujměte poptávající.

U

Najděte vhodnou poptávku

Najděte si přivýdělek ve vašem okolí.

Vydělávejte si

Vydělejte si extra peníze a zlepšete svou situaci. Snadno a rychle :).

Získejte nové zákazníky ve vašem okolí!

Dejte o sobě vědět více lidem 

Jste šikovní ve svém oboru beauty? Máte vlastní zázemí a hledáte více nových zákazníků? Využijte tuto platformu jako skvělý nástroj marketingu – zviditelněte se a své nabízené služby. 

Služba je vhodná i pro začínající šikovné beauty pracanty. Máte za sebou kadeřnickou nebo kosmetickou školu? Zde získáte potřebnou praxi a ještě si vyděláte!

Přidejte se ke stovkám lidem a vydělávejte

Stovky kosmetiček, stylistek, masérů, makeup artistů a dalších již využívají tuto bezplatnou platformu.

t

Budete další spokojený člověk?

Registrací nic neztrácíte – ba naopak získáte. Vše je zdarma a bez žádných “ale”. 

Naším cílem je vám pomáhat

Klid v duši

Propojíme vás se zákazníky. Odpadá vám starost a stres se sháněním. Veškerá komunikace probíhá přes nás a proto není nutné sepisovat smlouvy. Případné spory pomůžeme vyřešit ke spokojenosti všech stran. 

Peníze včas

Fungujeme na jednoduchém systému – domluvení poptávky – platba na náš účet – vyřízení služby – platba přichází na váš bankovní účet. Bez platby od zákazníka neuvolňujeme službu k realizaci. Máte VŽDY jistotu vydělaných peněz.

Ověřená firma

Robeeto je mladá a dynamická firma. Zakladatelkou je paní Kijonková, která stojí za mnoha významnými projekty – jako je například Zásilkovna, největší síť výdejních míst pro e-shopy. Dále podporuje mnohé začínající podniky. 

Naším cílem je propojit poptávku s nabídkou. Nemusíte být zavedenou firmou, podnikatelem (ale pokud jste, i vy si můžete založit profil). Víme, že v dnešní nelehké době jsou peníze důležité. 

Možná i vy denně hledáte na internetu vhodné přivýdělky z domova – jestli už jste na mateřské dovolené, v důchodu, student anebo pracující. Internet je plný podvodů, které vás oberou o peníze anebo své vydělané peníze nikdy neuvidíte. 

Přemýšleli jsme tedy, jak tuto situaci vyřešit a pomoci všem lidem, kteří si přejí vydělat peníze navíc pro svou domácnost. Přišli jsme na to, že nemusíte mít tvrdé znalosti a být profesionálem, stačí mít zápal a chuť a předpoklady. Nabízíme proto pod jednou “střechou” jednoduché přivýdělky pro všechny – ať už je to hlídání dětí, psů, venčení, doučování, psaní textů, stavební a jiné práce..

Začít vydělávat můžete v jakékoliv situaci a na jakkoliv dlouhý čas. Potřebujete rychlo peníze a víte, že nyní máte více času? Můžete kdykoliv “uzamknout” svůj profil a aktualizovat jej jakmile budete opět potřebovat přivýdělek.

Máte za sebou kurzy líčení, masáží, modeláže nehtů a řas, pernamentního makeupu? Jste masér, stylista? Zaregistrujte se uískejte nové zákazníky ve vašem okolí.

Ať už se nacházíte v jakékoliv fázi, máte nyní stejnou možnost jako kdokoliv jiný, si vydělat prima peníze. 

Přidejte se k více než 2.000 spokojeným lidem 

Možnosti jsou hned za rohem …